MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

Rejestracja nowego konta

W celu rejestracji konta prosimy wypełnić poprawnie wszystkie pola oraz zapoznać się i zaakceptować regulamin portalu.

W portalu widoczny będzie tylko Twój pseudonim (nazwa konta). Adres e-mail wymagany jest wyłącznie w celu weryfikacji i aktywacji konta, natomiast płeć, rok urodzenia oraz wykształcenie wykorzystamy tylko do celów statystycznych.

nazwa konta / pseudonim

hasło (min. 8 znaków)

powtórz hasło

adres e-mail


rok urodzenia (format: YYYY)

płeć

wykształcenieAkceptuję regulamin portalu, politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu realizacji funkcji mojego konta w portalu konsultacje.leszno.pl. Administratorem danych osobowych jest: Urząd Miasta Leszna ul. Kazimierza Karasia 15 64-100 Leszno tel. 65 529 81 00, e-mail: um@leszno.pl. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do utworzenia konta w portalu.


[opcjonalnie] Chcę otrzymywać informacje o nowościach w portalu - Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami o konsultacjach. Administratorem danych osobowych jest Urząd Miasta Leszna ul. Kazimierza Karasia 15 64-100 Leszno tel. 65 529 81 00, e-mail: um@leszno.pl. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Państwa dane będą przechowywane do momentu wypisania się z subskrypcji newslettera.

 

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]