MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

InneWyznaczamy obszary zdegradowane i obszar rewitalizacji

Inne data publikacji 2016-03-16

liczba wyświetleń konsultacji1874 + zaproś znajomegozaproś do konsultacji!


W związku z wejściem w życie Ustawy o rewitalizacji z dnia 9 października 2015 r. Miasto Leszno przystąpiło do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji. Pierwszym etapem jest wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

W związku z powyższym, zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych projektu uchwały w tej sprawie. Uwagi odnośnie wyznaczanego obszaru będzie można składać do 11 kwietnia 2016 r. mailowo na adres astasiak@leszno.pl

Podczas spotkań konsultacyjnych, mieszkańcy Leszna wnosili uwagi o przedłużenie czasu na analizę przeprowadzonej diagnozy i wyznaczonych obszarów, wpłynął także wniosek pisemny w tej sprawie.

W związku z powyższym, organizujemy kolejne spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w piątek, 22 kwietnia o godz. 16:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Leszna przy ul. Kazimierza Karasia 15.

Serdecznie zapraszamy również do składania uwag poprzez portal konsultacje.leszno.pl. Konsultacje w sprawie wyznaczenia obszarów zdegradowanych i obszaru rewitalizacji w Lesznie zakończą się 25 kwietnia 2016 r.

Zgodnie z Ustawą o rewitalizacji art. 6 ust. 9 zamieszczenie informacji podsumowujących przebieg konsultacji społecznych w Biuletynie Informacji Publicznej zakończy te konsultacje.


Załączniki:


W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]