MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

RewitalizacjaOBWIESZCZENIE - ZAKOŃCZONE

Rewitalizacja data publikacji 2017-12-07

z dnia 7 grudnia 2017 r. zawiadamiające o ogłoszeniu konsultacji społecznych dotyczących zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji. Zgodnie z art. 6 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2017 r., poz. 1023), zawiadamiam, że w okresie od 14.12.2017 r. do 13.01.2018r. do godz. 15.00 będą prowadzone konsultacje społeczne. Ich celem jest zebranie uwag, opinii i propozycji dotyczących zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

więcej »

Drogi i inwestycjeOrganizacja ruchu - rejon. ul. Francuskiej [Zakończone]

Drogi i inwestycje data publikacji 2017-03-27

Prezydent Miasta Leszna wraz z Miejskim Zarządem Dróg i Inwestycji, w związku z potrzebą uporządkowania istniejących rozwiązań komunikacyjnych, zamierza dostosować oznakowanie i organizację ruchu drogowego do oczekiwań mieszkańców Leszna w rejonie ulic Francuskiej, estkowskiego, Szwedzkiej i Unii Europejskiej (ulice po wschodniej stronie ulicy Unii Europejskiej). Projektem korekty stałej organizacji ruchu objęty zostanie rejon na wschód od ulicy Unii Europejskiej.

więcej »

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]