MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

Gospodarka[Zakończone] Rozwój gospodarczy Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej - konsultacje społeczne

Gospodarka data publikacji 2014-11-14

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej na otwarte spotkanie konsultacyjne. Celem spotkania jest zebranie opinii na temat projektu Strategii rozwoju gospodarczego z planem rozwoju stref inwestycyjnych i pozyskiwania inwestorów. W ramach projektu opracowana zostanie m.in. Strategia rozwoju gospodarczego z planem rozwoju stref inwestycyjnych i pozyskiwania inwestorów.

więcej »

NGO[Zakończone] Skonsultujmy nowe wzory dokumentów dot. realizacji zadań publicznych

NGO data publikacji 2014-11-13

W związku z prowadzonymi konsultacjami projektu nowego wzoru oferty i ramowego wzoru umowy, dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania, Departament Pożytku Publicznego zachęcał do nadsyłania uwag na ich temat. Realizatorzy projektu „Konsultuj, działaj, wzmacniaj!” również zachęcali do aktywnego włączenia się w ten proces! Każdy głos jest bowiem ważny i ma znaczenie!

więcej »

NGO[Zakończone] Ruszyły konsultacje społeczne Programu Współpracy

NGO data publikacji 2014-06-24

Prezydent Miasta Leszna serdecznie zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt  „Programu współpracy organów samorządowych Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2015 rok”.

więcej »

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]