MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

NGO[I etap zakończony] Rozpoczęły się prace nad projektem programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2016

NGO data publikacji 2015-05-29

W związku z rozpoczęciem prac nad projektem „Programu współpracy organów samorządowych Miasta Leszna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2016 rok” Prezydent Miasta Leszna, Łukasz Borowiak zaprasza wszystkie podmioty III sektora do składania propozycji zapisów do programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2016 rok oraz do udziału w pracach zespołu roboczego opracowującego projekt dokumentu na rok 2016.

więcej »

Drogi i inwestycjeKonsultacje społeczne w sprawie budowy nowej drogi łączącej drogę S5 Węzeł Święciechowa z wiaduktem drogowym w ciągu ulicy Wilkowickiej w Lesznie nad linią kolejową Poznań – Wrocław i dalej z Rondem Gronowo.

Drogi i inwestycje data publikacji 2015-03-31

Prezydent Miasta Leszna, Wójt Gminy Lipno i Wójt Gminy Święciechowa zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego (gminy Lipno i Święciechowa) na otwarte spotkania konsultacyjne. Celem spotkań jest zapoznanie społeczności lokalnej z zakresem rzeczowym planowanej inwestycji oraz umożliwieniem wniesienia uwag do dokumentacji na budowę nowej drogi łączącej drogę S5 Węzeł Święciechowa z wiaduktem drogowym w ciągu ulicy Wilkowickiej w Lesznie nad linią kolejową Poznań – Wrocław i dalej z Rondem Gronowo.

więcej »

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]