MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

Drogi i inwestycjeOrganizacja ruchu - rejon. ul. Francuskiej [Zakończone]

Drogi i inwestycje data publikacji 2017-03-27

Prezydent Miasta Leszna wraz z Miejskim Zarządem Dróg i Inwestycji, w związku z potrzebą uporządkowania istniejących rozwiązań komunikacyjnych, zamierza dostosować oznakowanie i organizację ruchu drogowego do oczekiwań mieszkańców Leszna w rejonie ulic Francuskiej, estkowskiego, Szwedzkiej i Unii Europejskiej (ulice po wschodniej stronie ulicy Unii Europejskiej). Projektem korekty stałej organizacji ruchu objęty zostanie rejon na wschód od ulicy Unii Europejskiej.

więcej »

Drogi i inwestycjeOrganizacja ruchu - rejon ul. Łanowej [Zakończono]

Drogi i inwestycje data publikacji 2017-03-27

Prezydent Miasta Leszna wraz z Miejskim Zarządem Dróg i Inwestycji, w związku z potrzebą uporządkowania istniejących rozwiązań komunikacyjnych, zamierza dostosować oznakowanie i organizację ruchu drogowego do oczekiwań mieszkańców Leszna w rejonie ulic Łanowej, Zachodniej, Dożynkowej i Pilotów (ulice po południowej stronie ul. Szybowników). Projektem korekty stałej organizacji ruchu objęty zostanie rejon na południe od ulicy Szybowników.

więcej »

Drogi i inwestycjeOrganizacja ruchu - Zaborowo [Zakończono]

Drogi i inwestycje data publikacji 2017-03-27

Prezydent Miasta Leszna wraz z Miejskim Zarządem Dróg i Inwestycji, w związku z potrzebą uporządkowania istniejących rozwiązań komunikacyjnych, zamierza dostosować oznakowanie i organizację ruchu drogowego do oczekiwań mieszkańców Leszna w dzielnicy Zaborowo. Projektem korekty stałej organizacji ruchu objęte zostanie całe Zaborowo.

więcej »

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]