MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

RewitalizacjaOBWIESZCZENIE - ZAKOŃCZONE

Rewitalizacja data publikacji 2017-12-07

z dnia 7 grudnia 2017 r. zawiadamiające o ogłoszeniu konsultacji społecznych dotyczących zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji. Zgodnie z art. 6 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2017 r., poz. 1023), zawiadamiam, że w okresie od 14.12.2017 r. do 13.01.2018r. do godz. 15.00 będą prowadzone konsultacje społeczne. Ich celem jest zebranie uwag, opinii i propozycji dotyczących zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

więcej »

Ekologia i ochrona środowiskaZAKOŃCZONO Miejski Plan Adaptacji do zmian klimatu dla miasta Leszna

Ekologia i ochrona środowiska data publikacji 2017-06-14

Szanowni Państwo, Miasto Leszno przystępuje do opracowania Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu Wdrożenie założeń Planu poprawi bezpieczeństwo miasta oraz przygotuje mieszkańców na występujące coraz częściej groźne zjawiska meteorologiczne i hydrologiczne, będące skutkiem zmian klimatu. W ramach Planu będą realizowane zadania organizacyjne i inwestycyjne w zakresie min. infrastruktury komunalnej, terenów zieleni, zagospodarowania przestrzeni miasta. Planowane działania pozytywnie wpłyną na komfort życia w mieście i ograniczenie ryzyka, które płynie ze skutków postępujących zmian klimatycznych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje i instytucje do czynnego uczestnictwa w procesie tworzenia i realizacji Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu dla miasta Leszna.

więcej »

Drogi i inwestycjeCiąg rowerowy na ul.Słowiańskiej [Zakończone]

Drogi i inwestycje data publikacji 2017-05-31

 Prezydent Miasta Leszna zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące wyznaczenia ciągu rowerowego na ul. Słowiańskiej (od Alei Zygmunta Krasińskiego do ul. Towarowej) w Lesznie. Spotkanie odbędzie się w dniu 5 czerwca 2017 roku (poniedziałek) o godz. 18:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Leszna przy ul.Kazimierza Karasia 15 . Serdecznie zapraszamy.

więcej »

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]