MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

InneOgraniczenie nocnej sprzedaży napojów alkoholowych [Zakończone]

Inne data publikacji 2018-07-16

Szanowni Państwo! Na 49. sesji Rady Miejskiej Leszna przedstawiono projekt uchwały w sprawie ustalenia ograniczeń w godzinach nocnej sprzedaży napojów alkoholowych do spożycia poza miejscem sprzedaży na terenie Miasta Leszna. Radni zdecydowali o odesłaniu tego projektu uchwały do komisji spraw społecznych, do przeanalizowania.

więcej »

Inne[Zakończone] Konsultacje dot. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Inne data publikacji 2014-12-19

Urząd Miasta Leszna zawiadamia o podjęciu przez Radę Miejską Leszna UCHWAŁY NR XLIV/571/2014 z dnia 04 listopada 2014 roku, w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Wilkowickiej, Spółdzielczej, Jana Styki, Artura Grottgera i granic miasta Leszna. Do ww. planu można składać wnioski i uwagi.

więcej »

Inne[Zakończone] Nabór projektów do Strategii rewitalizacji

Inne data publikacji 2014-12-16

Trwają prace nad opracowaniem Strategii rewitalizacji Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej. Dokument określa obszary kryzysowe wymagające podjęcia działań rewitalizacyjnych oraz cele, których realizacja pozwoli rozwiązać problemy zdiagnozowane na wskazanych obszarach.

więcej »

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]