MENU

Leszczyński portal konsultacji społecznych

Edukacja / naukaKryteria naboru do przedszkoli [Zakończono]

Edukacja / nauka data publikacji 2016-01-26

Na podstawie art. 3 ust. 1 "Regulaminu szczegółowego sposobu konsultowania z radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji" informuję o podjęciu konsultacji dotyczących projektu uchwały "W sprawie zmiany uchwały Nr VI/50/2015 Rady Miejskiej Leszna z dnia 19 marca 2015 roku w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Leszno na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, ustalenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia".

więcej »

Edukacja / naukaKryteria rekrutacji do szkół [Zakończone]

Edukacja / nauka data publikacji 2015-12-31

Na podstawie art. 3 ust. 1 Regulaminu szczegółowego sposobu konsultowania z radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji informuję o podjęciu konsultacji dotyczących projektów 2 uchwał.

więcej »

W konsultacjach on-line wzieło udział już 1563 osób
Dołącz do nas, konsultuj on-line!

dołącz do konsultacji społecnych w Lesznie


Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]